SEF DEPOZIT

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptioneaza marfa in depozit(aprox. 1000 de repere);
Asigura depozitarea marfii in conditii corespunzatoare;
Asigura livrarea marfii la clienti cu masinile companiei sau prin curieri;
Raspunde de situatia stocurilor;
Stabileste traseele soferilor;
Raspunde de descarcarea marfurilor in depozit.

CERINTE

Absolventa studii medii/superioare;
Experienta minim 3 ani in pozitie similara;
Cunostinte medii de MS Office;
Permis auto, categoria B.
Candidatul ideal trebuie sa fie inteligent, loial si implicat, ordonat, disciplinat si dinamic.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar va fi cuprins intre 1500-1800 RON.
-Salariul in perioada de proba este de 1500 RON.
-Se ofera bonuri de masa, bonusuri ore suplimentare, telefon mobil, posibil auto la dispozitie.
-Program de lucru L-V: 8.30-18.00.
-Perioada de proba este de 1 luna.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI COMERCIALIZAREA APARATURII SI CONSUMABILELOR DIN INDUSTRIA PUBLICITARA. Locatia se afla in sectorul 2, Bucuresti.

Modalitate de inscriere:

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

Site-ul nostru www.mediamarket.ro este momentan indisponibil, acesta fiind in reconstructie.