Sef de Tura

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conduce si verifica toate activitatile care duc la cresterea vanzarii;
- Indruma, instruireste si dezvolta profesional angajatii;
- Intretine o atitudine corespunzatoare fata de munca in echipa;
- Asigura calitatea serviciilor si satisfacerea clientilor, calitatea preparatelor,
calitatea atmosferei (muzica, iluminat, aer, temperatura, curatenie).

CERINTE

- Experienta de minim 1 an in domeniul caf¿-bar;
- Cunostinte de servire si preparare a mancarii si bauturilor constituie un avantaj;
- Orientare catre client, abilitati de vanzare;
- Cunostinte bune de matematica generala, de operare PC;
- Persoana plina de energie, de actiune.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Echipa tanara orientata catre performanta la standard european.

Nascut in Germania si prezent in peste 15 tari, cu o experienta de peste 10 ani, Cup&Cino iti ofera o atmosfera speciala de liniste si relaxare. Si cu siguranta veti simti ceva deosebit...pentru ca este mai mult decat o cafenea.