SEF BIROU TEHNIC

TOP ENERGY SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- coordonarea Biroului Tehnic;
- reprezentarea companiei in relatia cu ANRE si DISTRIGAZ;
- dezvoltarea continua a cunostintelor personalului din cadrul Biroului Tehnic;
- munca de birou si de teren;
- respectarea termenelor limita;
- prezentarea de rapoarte periodice despre stadiul, releveelor, proiectelor si lucrarilor executate.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- serios, dinamic, atitudine constructiva;
- bun organizator, spirit de echipa, atent la detalii;
- cunostinte PC: Excel, Word, AutoCad;
- disponibil program prelungit;
- varsta 30-50 ani;
- studii superioare de inginerie in instalatii;
- experienta in domeniul gazelor naturale,min. 3 ani;
- permis conducere - categoria B;
AUTORIZAT ANRGN GRAD IIDA sau ID - OBLIGATORIU

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu atractiv: 5.000,00 ron brut + bonusuri in functie de performante;
- carte de munca;
- masina si telefon de serviciu;
- lucru intr-o echipa tanara si dinamica , cu posibilitatea de avansare

Este o companie infiintata in 2004, cu un colectiv tanar, care si-a inceput activitatea in domeniul instalatiilor sanitare si montarea contorilor de apa rece si calda.
In 2005-2006 a continuat cu instalatiile termice , subsoluri si montarea repartitoarelor de caldura , iar incepand cu anul 2006-2007 axandu-se foarte mult pe instalatiile de gaz si montarea contoarelor pasante. Compania noastra are in prezent 30 de angajati. Produsele si serviciile noastre se adreseaza pietei din Romania. Avem ca furnizori si parteneri de afaceri companiile AEM si SAMGAS ROMANIA.
In cadrul activitatii noastre s-au executat numeroase lucrari de instalatii de diferite tipuri si complexitate. La baza activitatii noatre, se afla Echipa Top Energy Services, care si-a canalizat intreaga atentie catre Client, furnizandu-i garantia celui mai eficient serviciu si calitatea superioara a celor mai sigure si de incredere produse.
Produsele si serviciile companiei noastre sunt controlate si evaluate dupa un plan bine stabilit anterior.
Punand accent pe calitatea serviciilor noastre si promptitudinea cu care raspundem solicitarilor clientilor , suntem siguri ca acestia sunt si vor fi in continuare multumiti.