SEF BIROU SANATATE SI SECURITATE IN MUNCA – companie multinationala

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala cu pozitie majora pe piata gazelor din Romania, clientul nostru inregistreaza peste 30 de ani de experienta in domeniul distributiei si comercializarii gazelor naturale.
Cu o structura a actionariatului mixta, romano-franceza, societatea are sanse considerabile sa accelereze procesul de dezvoltare si modernizare, astfel incat sa devina in scurt timp o societate competitiva de nivel european.

- Coordoneaza intreaga activitate de securitate si sanatate in munca, atat din cadrul Serviciului de securitate si sanatate in muca (Directia calitate, mediu, securitate) la sediul central al clientului, cat si din cadrul Directiilor sale regionale;
- Se ocupa de gestionarea si aplicarea planului de masuri de sucuritate si sanatate in munca la nivelul companiei;
- Participa la procesul de implementare a masurilor de securitate si sanatate in munca;
- Face propuneri si intocmeste proiecte cu privire la imbunatatirea activitatii de securitate si sanatate in munca;
- Urmareste implementarea tuturor deciziilor luate cu privire la buna desfasurare a activitatii de securitate si sanatate in munca.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Cursuri de specialitate in domeniul securitatii si sanatatii in
munca, conform cerintelor legale in vigoare;
- Cursuri OH SAS 18001.
- Orientarea spre client;
- Responsabilitate;
- Orientarea spre performanta;
- Leadership.

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
Training-uri de specialitate
Lucru intr-o echipa dinamica.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.