Sef Birou Resurse Umane

TURBOMECANICA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza departamentul de Resurse Umane;
Asigura elaborarea si actualizarea continua a evidentelor salariatilor;
Asigura intocmirea statelor de plata;
Urmareste inregistrarea si actualizarea in SAP a datelor noilor angajati si toate modificarile survenite in situatia angajatilor (referitoare la salarizare);
Gestioneaza si actualizeaza bazele de date referitoare la cardurile de pontaj (pontaj electronic (coduri bara) si la cardurile de salarii (conturile IBAN/banci);

CERINTE

Experienta in domeniu minim 3 ani;
Studii superioare profil economic;
Atestat Inspector Resurse Umane;
Abilităţi de lucru pe calculator: Microsoft Office, SAP.
Confidentialitate;
Cunostinte foarte bune privind legislatia muncii si sistemul romanesc de salarizare;
Abilitati de organizare, planificare si comunicare;
Rigurozitate si atentie la detalii;
Orientare catre rezultate si respectarea termenelor;
Abilitatea de a lucra atat individual cat si in echipa.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa;
Asigurare medicala la clinica privata;
Tichete de vacanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Fabricatie si reparatii motoare aeronave.