Sef birou resurse umane

SOLVE PERFORM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Derularea proceselor care asigura resursele umane necesare realizarii si mentinerii obiectivelor companiei
- Politica de salarizare
- Recrutare si angajare
- Administrare personal
- Evaluare/ promovare/ plan de cariera
- Instruire
- Supravegherea respectarii legislatiei referitoare la forta de munca, angajari si administrarea personalului
- Activitǎţi de reprezentare
- Se subordonează Directorului Calitate si Organizare

CERINTE

- Experienţa pe post / în domeniu: 5 ani
- ERP – SAP
- SINTACT
- Studii superioare economice;
- Certificat Manager Resurse Umane
- Abilităţi de lucru pe calculator: Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), e-mail, Internet
- Limbă străină: Limba engleza – nivel mediu spre avansat
- Cunostinte foarte bune privind legislatia muncii
- Abilitati de organizare, planificare si comunicare
- Rigurozitate si atentie la detalii
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor
- Abilitatea de a lucra atat individual cat si in echipa
- Cunostinte detaliate referitoare la metodologiile si practicile de resurse umane
- Abilitate de a stabili si mentine relatii corespunzatoare de lucru cu toate nivelele organizationale

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare de personal.
Directii de specializare: personal educational si personal retail non-food.