SEF BIROU OFERTARE CONTRACTARE - pentru Reprezentanta Bucuresti

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Monitorizeaza si supervizeaza activitatile specifice de ofertare si contractare din cadrul zonei alocate;
* Intocmeste ofertele pentru contractele de asigurare simple sau complexe din portofoliul BT Asigurari;
* Rezolva si aproba toate solicitarile de acceptare in asigurare pentru agentiile arondate Reprezentantei Zonale.

CERINTE

* Studii superioare si cursuri de specialitate in asigurari;
* Minim 2 ani experienta in domeniul asigurarilor;
* Cunostinte de operare pe calculator;
* Excelente abilitati de comunicare si inter-relationare cu o mare diversitate de persoane;
* Foarte bune abilitati organizatorice;
* Rigoare;
* Atentie la detalii;
* Orientare spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

* Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

CV-urile vor fi tratate confidential si se vor transmite, insotite de o Scrisoare de intentie, in atentia Directiei Resurse Umane, la adresa de e-mail: resurse.umane@bta.ro sau la nr. fax 0364/816.503 (cu subiectul „Aplicatie pentru postul de sef birou ofertare contractare RR Bucuresti").

Doar persoanele selectionate vor fi anuntate in vederea participarii la interviu.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA