SEF ATELIER TINICHIGERIE / VOPSITORIE

AUTO COBALCESCU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea atelierului, cu respectarea normelor tehnologice ale producatorului;
- asigura indeplinirea indicatorilor de calitate si cantitate ai activitatii atelierului;
- raspunde de valabilitatea si conformitatea legala a documentelor legate de activitatea de service auto;
- raspunde pentru respectarea termenelor de reparatie agreate cu clientul si urmareste efectuarea tuturor operatiilor solicitate de acesta;
- asigura utilizarea corespunzatoare a mijloacelor de productie si a resurselor materiale din zona atelierului;
- gestioneaza, impreuna cu coordonatorul tehnic, formarea externa si interna a colegilor (plan de formare, intrevedere inainte si dupa formare, formare interna);
- distribuie si repartizeaza lucrarile in functie de competente si de disponibilitatea colegilor sai;
- planifica incarcarea atelierului;
- impune folosirea corecta si completa a tuturor documentelor specifice activitatii atelierului;
- tine permanent legatura cu reprezentantii clientilor mari (flote) precum si cu asiguratori;
- comunica obiectivele de calitate, volum si rentabilitate tuturor colaboratorilor.

CERINTE

- pregatirea necesara postului: absolvent al unei universitati tehnice (constituie avantaj absolvent AR);
- cunostinte limba engleza - constituie avantaj;
- experienta pe un post similar, minim 3 ani;
- abilitati manageriale (coordonarea unei echipe de 30 angajati)
- cunostinte operare PC - Microsoft Office 2007

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial compus din salariu de baza si sistem de bonusare corespunzator rezultatelor atelierului

Auto Cobalcescu va ofera certitudinea unei supravegheri atente a comportamentului masinii dumneavoastra in perioada de garantie cat si in post-garantie, printr-o performanta activitate de service, care cuprinde intreaga gama de servicii de intretinere si reparare a autoturismelor Renault si Dacia (in calitate de concesionar), precum si pentru alte marci de automobile.