Sef Atelier Service AUTO

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru activeaza in domeniul auto.

- Coordoneaza echipa din service;
- Consilieaza din punct de vedere tehnic;
- Urmareste realizarea lucrarilor in termenele convenite cu clientii;
- Asigura fidelizarea clientilor si urmareste gradul de satisfactie al acestora;
- Elaboreaza si transmite rapoarte.

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in service de minim 3 ani
- Limba engleza/germana la nivel conversational
- Cunostinte PC la nivel de operare
- Abilitati de coordonare echipa
- Abilitati de comunicare si relationare
- Initiativa si autonomie
- Orientare catre client

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.