SEF ATELIER CAROSERIE

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea strategiei comerciale a departamentului de prestari servicii caroserie.
- Stabilirea obiectivelor cantitative si calitative ale echipei post-vanzare .
- Elaborarea si urmarirea bugetului departamentului de prestari servicii caroserie.
- Stabilirea planurilor de actiune pentru realizarea obiectivelor lunare si anuale.
- Coordonarea echipei departamentului de prestari servicii caroserie.

CERINTE

- Excelente abilitati manageriale
- Abilitati foarte bune de comunicare
- Orientat spre rezultate (cantitative si calitative)
- Experienta anterioara semnificativa in posturi de conducere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial 1.000 euro

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni (str. Turnu Magurele nr. 58-60, Sector 4) si Militari (Bd. Iuliu Maniu nr.319-329, Sector 6) pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.Pentru mai multe detalii si informatii va invitam la sediile noastre.