SEF ATELIER ASAMBLARE GENERALA

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Seful de atelier:
- coordoneaza sefii de ateliere ( 60 persoane) : Sef Atelier Structuri Metalice, Sef Atelier Asamblare Mecanica, echipe de asamblare mecanica, echipe de slefuire si ambalaje de lemn.
- colaboreaza cu Departamentele de Proiectare, Instalare, Resurse Umane, Protectia Muncii
- supervizeaza personalul din subordine in ceea ce priveste programul de lucru, regulamentul intern si disciplina si de protectia muncii.
- instruieste impreuna cu reprezentantul Protectie Muncii a personalului din subordine
- raspunde de intretinerea si service-ul utilajelor
- intocmeste rapoarte de conformitate pentru orice neconcordanta intalnita in procesul de fabricatie
- completeaza electronic intrarile si iesirile de la fiecare post de lucru
- urmareste cresterea productivitatii muncii si propune solutii in aces sens
- intocmeste raport asupra activitatii sectiei
- are atributii de bonificare sau penalizare a personalului din subordine
- raspunde de comanda si aprovizionarea sculelor, a consumabilelor si a dispozitivelor masinilor
- programeaza comenzile de productie pe ore si propune echipament de lucru si protectie

CERINTE

Pentru acest post sunt necesare:
- studii tehnice superioare
- experienta profesionala minim 2 ani
- cunostinte limba engleza
- capacitate de organizare
- calitati de lider

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- telefon de serviciu
- plata orelor suplimentare
- cursuri/traininguri dupa angajare
- perspective de dezvoltare salariala

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.