Secretary & Marketing Responsable

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

NoRo Consulting Services is an international company focused on providing top consultancy in recruitment and human resources services.
Responsabilitati job:
Administrare date furnizorii si clientii
Contabilitate primara raportare
Manageriere plati
Cercetare pentru diferite proiecte
Prezentari Power point pentru management
Traduceri limba engleza
Activitati marketing promovare online/cold calling
Responsabilitate updatare website
Diverse taskuri suport

CERINTE

Limba engleza avansat (vorbit, citit scris), engleza de business, experienta munca min 1 an, studii definitivate, responsabilitate, capacitate de decizie.
Pozitia include 30% administratie, documente personal relatia cu compania de Contabilitate, rezolvari taskuri noi si 70 % direct marketing promovare servicii companie.
-Contabilitate primara
- Office, PowerPoint, Corel

Procesul de selectie presupune:

1. Preinterviu
2. Testare psihologica
3. Interviu final
Fiecare etapa este eliminatorie.Candidatii necontactati dupa 2 saptamani de la sustinerea unui test sau a interviului final nu s-au calificat.

Va multumim si va asteptam!

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.