Secretara

Afaceri Simple SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizarea informatiilor obtinute conform criteriilor agreate si prezentarea acestora ca rapoarte scrise
• mentinerea informatiilor actualizate
• crearea si mentinerea grupurilor/paginilor pentru subiectele de interes (LinkedIn, Facebook, etc)
• sporadic, activitati de administrare a personalului (dosarul angajatului) – editarea deciziilor, contractelor de munca, actelor aditionale,etc

CERINTE

-bune cunostinte de operare PC ( Office,Outlook)

-aspectul fizic deosebit, tinuta prezentabila si profesionala corelate cu jovialitatea si charisma definesc persoana pe care o cautam;

-abilitati de comunicare foarte bune, atitudine pozitiva si pro-activa fata de munca;

-capacitate de sinteza a informatiilor primite si analiza pentru gasirea rapida de solutii;

-foarte bune capacitati organizatorice si de gestionare a timpului;

-persoana echilibrata, energica,motivata, loiala si constincioasa;

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviul final.

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi