Secretariat

Xposed Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine evidenta pentru diferite produse;
- preia comenzile telefonice sau prin e-mail, pregateste actele necesare expedierii acestor comenzi, ambaleaza produsele comandate;
- ofera informatii referitoare la produsele comercializate de societate;
- programeaza intalniri in agenda Directorului;
- elaboreaza si redacteaza rapoarte si situatii cerute de management;
- copiaza / redacteaza diferite documente;
- promoveaza imaginea firmei prin activitatea pe care o desfasoara;
- reprezinta ocazional societatea la diferite expozitii / targuri;
- diverse activitati de secretariat.

CERINTE

- cunostinte Office (Excel, Word) - se va da un mic test;
- limba Engleza;
- abilitati de comunicare si relationare;
- claritate si coerenta in exprimarea scrisa si verbala;
- abilitati de organizare si planificare;
- persoana punctuala, organizata, serioasa, sociabila;

BENEFICII OFERITE

Program de lucru Luni-Vineri 09 - 17:30
Masa de pranz asigurata
Decontare transport STB - Metrorex

Echipa de cercetare în domeniul științelor de frontieră AIMGroup, din România, a luat ființă în anul 1982, iar ca societate s-a constituit în 1993. Principalele domenii de studiu și practică:
• terapii alternative şi complementare,
• parapsihologie,
• radionică,
• stimulare cerebrală,
• trezirea și amplificarea capacităților extrasenzoriale