Secretara - Studenta Master

S.C. CSVision SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Asigura suportul administrativ al companiei;
- Asigura suport colegilor si mentine relatia cu clientii companiei;
- Organizeaza deplasari in tara si in strainatate: rezerva bilete de avion, camere de hotel;
- Elaboreaza, redacteaza si indosariaza documentele si situatiile cerute de manager;
- Actualizeaza bazele de date si fisierele de raportare interna (documente, deconturi, diverse situatii economice);
- Colaboreaza cu dep. contabilitate si tine contabilitatea primara a firmei.

CERINTE

Cerinte:

-Cunoasterea limbii engleze;

- Experenta in utilizarea calculatorului;
- Cunostinte avansate de Microsoft Office;
- Abilitati de comunicare;
- Atentie la detalii si abilitati organizatorice;
- Abilitati de analiza si sinteza;
- Seriozitate si implicare.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru dinamic si motivant.