Secretara/receptionera

Biscayne Group s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nivel cariera: Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite: daca se poate, engleză. Nu este obligatoriu.

Adresa/ adresele jobului: Parcul Cismijiu, București

Descrierea jobului

• inregistrare si distribuire corespondenta
• intocmire documente
• gestionare si arhivare documente
• redactare corespondenta
• preluare apeluri telefonice
• efectuare activitati de protocol

Candidatul ideal

• persoana energica, voluntara, cu initiativa si amabila
• abilitati excelente de comunicare scrisa si verbala,
• capacitate de organizare a timpului si de prioritizare a sarcinilor,
• capacitate de invatare rapida,
• capacitate de concentrare pentru indeplinirea sarcinilor corect si la timp,
• foarte bune cunostinte utilizare pachet MS Office ( Word, Excel)

CERINTE

entry level

BENEFICII OFERITE

salariul plus carte de munca

DESCRIEREA FIRMEI

Entertainment/Concerts/Booking