Secretara Receptie - Part-time

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Secretara Receptie part-time pentru o companie multinationala franceza din Bucuresti.

- Preluare apeluri telefonice;
- Preluare si distribuie corespondenta;
- Diverse rezervari avion sau hotel pentru angajatii companiei;
- Evidenta registrului intrari-iesiri;
- Activitati de arhivare documente si intocmire diverse situatii;
- Suport pentru departamentul HR si Administrativ;

CERINTE

- Persoana comunicativa, proactiva;
- Bune cunostinte de MS Office;
- Limba franceza la nivel mediu - avansat (conditie obligatorie);

Persoanele interesate pot trimite un CV la adresa irina@ocprodgroup.com

BENEFICII OFERITE

- Program flexibil
- Mediu de lucru international

OC Prod este un cabinet de consultanta in Management si Organizare.
Ne implicam, alaturi de clientii - partenerii nostri, in conceptia si in punerea in aplicare a proiectelor.