Asistenta Part Time

Total Fly Solutions Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Promovarea serviciilor companiei;
· Promovarea imaginii companiei;
· Gestionarea activitatilor companiei;
· Raspundere prompta la e-mail-uri;
· Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
· Crearea, gestionarea si actualizarea bazelor de date;
· Activitati specifice de secretariat (facturare, follow up clientilor, mica contabilitate).

CERINTE

· Persoana sociabila, dinamica, creativa, cu initiativa;
· Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat (Italiana sau Rusa reprezinta un plus) ;
· Competente in comunicare si usurinta in stabilirea contactelor cu terti;
· Competente in comunicarea scrisa si atentie la detaliu;
· Claritate si coerenta in exprimarea scrisa si orala;
· Buna planificare si organizare a propriilor activitati;
· Atentie distributiva;
· Spirit de echipa;
· Tinuta si aspect profesional ingrijit
· Cunostinte in domeniul aviatie reprezinta un plus
· Domiciuliul in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

De discutat in urma interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Servici e brokeraj de avioane private si comerciale