Secretara Director Productie

IMSAT SEE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea si centralizarea pontajelor in program electronic
- asigurarea suportului administrativ necesar departamentului de productie
- intocmirea, achizitionarea si distribuirea necesarului de general de rechizite si protocol
-evidente documente, redactare rapoarte si situatii cerute de seful ierarhic.

CERINTE

- minim 1 an experienta
- studii medii/superioare de preferat studii tehnice
- limba engleza scris, vorbit
- cunostinte PC : WORD,EXCEL foarte bine
- spirit de observatie, initiativa si operativitate in rezolvarea sarcinilor, atentie in efectuarea inregistrarilor
- receptivitate in orice situatie, fire comunicativa
- maxim 45 ani

BENEFICII OFERITE

tichete de masa
prime de sarbatori

Sucursala Echipamente Electrice realizeaza camere de comanda containerizate pentru turbine cu gaz si turbine mixte.
Imsat SEE inseamna integrare echipamente electrice de joasa tensiune pentru:
- Camere de comanda containerizate si subansambluri functionale de proces pentru turbine de gaz cu puteri intre 40-220MW;
- Grupuri containerizate motor/generator cu puteri pina la 3.7MW;
- Cabine prefabricate de control electric si electronic pentru platforme petroliere si petrochimie.
IMSAT SEE este furnizor calificat:
- General Electric, Core Tech, Nuovo Pignone