Secretara Director Productie

IMSAT SEE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea si centralizarea pontajelor in program electronic
- Asigurarea suportului administrativ necesar departamentului de productie
- Intocmirea, achizitionarea si distribuirea necesarului de general de rechizite si protocol
- Evidente documente, redactare rapoarte si situatii cerute de seful ierarhic.
- Raportari saptamanale, lunare si zilnice catre seful ierarhic.
- Alte activitati pentru atingerea obiectivelor firmei.

CERINTE

- Minim 2 ani experienta
- Studii medii/superioare(studii tehnice in domeniu electric)
- Engleza - cel putin nivel mediu- constituie un avantaj
- Experienta intr-un loc de munca similar (atelier producutie);
- Satisfactie oferita de munca de birou;
- Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare - atat cu clientii cat si cu colegii;
- Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp - atentie distributiva, atentie la detalii;
- Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung;
- Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate;
- Sanatate foarte buna, rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt;
- Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe;
- Fara obligatii personale (probleme personale consumatoare psihic si de timp, alte activitati profesionale paralele etc.)
- Fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare.
- Spirit de observatie, initiativa si operativitate in rezolvarea sarcinilor, atentie in efectuarea inregistrarilor
- Receptivitate in orice situatie, fire comunicativa

BENEFICII OFERITE

tichete de masa
prime de sarbatori

Sucursala Echipamente Electrice realizeaza camere de comanda containerizate pentru turbine cu gaz si turbine mixte.
Imsat SEE inseamna integrare echipamente electrice de joasa tensiune pentru:
- Camere de comanda containerizate si subansambluri functionale de proces pentru turbine de gaz cu puteri intre 40-220MW;
- Grupuri containerizate motor/generator cu puteri pina la 3.7MW;
- Cabine prefabricate de control electric si electronic pentru platforme petroliere si petrochimie.
IMSAT SEE este furnizor calificat:
- General Electric, Core Tech, Nuovo Pignone