Secretara Director General

PIERREPI PRESSOFUSIONI S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ofera suport directorului in desfasurarea activitatilor acestuia;
-intocmeste agenda de lucru a directorului si o adapteaza functie de modificarile intervenite;
-redacteaza si expediaza corespondenta interna si externa, efectueaza traduceri de materiale diverse;
-pregateste si tine evidenta deplasarilor in tara si strainatate a directorului;
-inregistreaza documentele si corespondenta venita catre societate si asigura arhivarea acestora;
-supravegheaza fluxul de informatii din corespondenta telefonica si electronica si informeaza directorul cu problemele aparute;
-realizeaza activitatile administrative si de protocol;
-ofera suport in organizarea de evenimente;
-intocmeste situatii si rapoarte solicitate de director.

CERINTE

-limba italiana si engleza nivel avansat (scris,citit,vorbit) - rusa nivel mediu(vorbit);
-studii superioare;
-experienta de minim 2 an intr-un post similar;
-disponibilitate pentru calatorii in strainatate (Italia, Rusia si in Uniune);
-cunostinte solide si experienta in operarea PC;
-atitudine pozitiva, proactiva si preventiva;
-excelente abilitati de comunicare si relationare;
-gandire logica, abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu;
-persoana prezentabila,inteligenta si responsabila

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor
- Salariu motivant si bonusuri pe masura realizarilor

Firma producatoare de calorifere din aluminiu , parte integranta a Grupului Ragaini, leader mondial in domeniu.