Secretara Director General

PIERREPI PRESSOFUSIONI S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- redactarea si expedierea corespondentei
- inregistrarea in baza de date si arhivarea documentelor
- asigurarea protocolului pentru clienti si invitati
- activitati administrative de birou
- activitati de receptie a vizitatorilor, preluare si distribuire apeluri telefonice, mesaje, e-mailuri, faxuri;
- traducerea diferitelor documente si contracte
- organizarea diverselor evenimente interne sau externe ale companiei
- achizitii

CERINTE

- abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare, orientare catre rezultate si respectare termene limita, cu spirit de initiativa;
- absolvent studii superioare;
- cunostinte avansate de limba engleza , italiana sau rusa constituie un avantaj
- experienta in folosirea internetului si a aplicatiilor Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);
Domiciliul stabil si legal in Romania,permis permanent de sedere (inclusiv CNP)
- experienta in domeniu de minim un an constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor
- Salariu motivant si bonusuri pe masura realizarilor

Firma cu capital privat italian, specializata in productia de calorifere din aluminiu, parte integranta a Grupului Ragal .