SECRETARA (ASISTENT DEPARTAMENT DE VANZARI)

SC PERFECT CASA INTERMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operare calculator, centrala telefonica, faxuri.
Coordonarea si mobilizarea agentilor imobiliari.
Traduceri in/din limba engleza.
Preluarea, selectarea, distribuirea si expedierea corespondentei scrise si electronice.
Planificarea si organizarea activitatii de birou.
Navigare internet in vederea obtinerii datelor solicitate.

CERINTE

Aspect fizic placut
Bune abilitati de comunicare si negociere, organizare, prezenta de spirit, dictie.
Spirit de initiativa, observatie si operativitate, receptivitate.
Cunostinte avansate de PC.
Limba engleza ¿ nivel avansat (scris, vorbit, tradus).
Experienta in domeniu ¿ prezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Angajament stabil pe termen lung.
Salariu atractiv.
Mediu de lucru profesional si atractiv.

Compania Perfect Casa activeaza pe piata imobiliara bucuresteana,dezvoltandu-se odata cu piata si cunoscand recunosterea in domeniu datorita profesionalismului, seriozitatii si serviciilor de calitate oferite.

Obiectivul primordial al companiei noastre este de a avea un numar cat mai mare de clienti multumiti.

Angajamentul nostru este acela de a oferi clientilor un serviciu la standarde profesionale atat in ceea ce priveste calitatea cat si preocuparea permanenta de dezvoltare si adaptare la cele mai exigente cerinte.

Strategia pe termen mediu si lung a companiei cuprinde proiecte de dezvoltare ce au in vedere abordarea de noi piete si in afara Capitalei, fapt care ne face sa privim cu incredere spre viitor.

Experienta, profesionalismul sii entuziasmul membrilor agentiei ca si rezultatele obtinute pâna acum ne recomanda ca parteneri de încredere în domeniul tranzactiilor imobiliare!