Secretara

Axa Real Investment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

- Preluarea apelurilor telefonice,
- Actualizarea bazei de date,
- Verificare de oferte,
- Activitati administrative

CERINTE

Cerinţe

- Studii superioare terminate sau în curs de finalizare;
- Cunoştinţe de operare pe calculator: Microsoft Office (word, excell, power point), navigare Internet;
- Cunoaşterea unei limbi de circulaţie internaţională;
- Abilităţi de comunicare;
- Profil etic / integritate;
- Dorinţă de dezvoltare profesională şi personală

BENEFICII OFERITE

Ofertă

- Salariu fix
- Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată
- Asistenţă personalizată oferită de un consultant de specialitate la locul de muncă
- Un mediu de lucru degajat, propice dezvoltării profesionale şi personale

DESCRIEREA FIRMEI

.Lucrăm cu Oameni pentru Oameni.
Ne dorim o colega care să ne completeze echipa. Venim în întâmpinare cu experienţa acumulată şi suntem dornici să creştem împreună.

Agenţia noastră imobiliară are o vechime de doi ani şi o experienţă managerială de 20 de ani pe piaţa imobiliară din Bucureşti.
Suntem oameni dinamici, orientaţi atât pe rezultate cantitative şi calitative cât şi pe respectarea standardelor profesionale.