SECRETARA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

AllClean Building Group System
Firma noastra de curatenie este formata dintr-o echipa tanara animata de dorinta de a va fi de ajutor. Oferim servicii de curatenie, intretinere si consultanta in determinarea si procurarea serviciilor necesare, pentru spatii civile si industriale. Pentru a putea oferi servicii de curatenie prompte si de calitate, firma noastra utilizeaza aparatura si accesorii de ultima generatie. Detergentii si solutiile pe care le folosim, sunt furnizate de cei mai cunoscuti si respectati producatori in domeniul curateniei, avand certificate de calitate si garantie, in conformitate cu normele europene.
- Servicii de curatenie dupa santier pentru firma dvs.
- Servicii de curatenie generala pentru firma dvs.
- Servicii de curatenie si intretinere zilnica pentru firma dvs.
- Servicii de spalare suprafete vitrate, verticale, cu acces dificil
- Servicii de deszapezire si imprastiere material antiderapant
- Amenajare, intretinere si servicii de curatenie spatii verzi pentru firma dvs.
- Intretinere plante ornamentale de interior si exterior
- Furnizarea de aparate si accesorii pentru grupurile sanitare pentru firma dvs.
- Furnizarea de consumabile pentru grupurile sanitare pentru firma dvs.

Responsabilitati:
- Gestioneaza baze de date (introducere date, update).
- Inregistreaza documente.
- Arhiveaza documentele pe categorii specifice.
- Asigura buna desfasurare a proiectelor companiei.
- Este responsabila de corespondenta si ocazional de traduceri.
- Centralizeaza planificarile, contractele.
- Genereaza pontajul.
- Asigura necesarul produselor de birotica si curatenie.

Informatii suplimentare: Postul presupune interactiune directa cu clientii.

CERINTE

- Absolventa de studii superioare.
- Experienta pe un post similar.
- Cunostinte MS Office (Word, Excel, PowerPoint) de nivel avansat
- Limba engleza - nivel avansat; limba franceza - nivel mediu.
- Rapiditate in redactarea documentelor.
- Cunostinte de utilizare a echipamentelor de transmitere date si copiere (fax, scanner, xerox).
- Capacitate de organizare, planificare, urmarire a proiectelor aflate in desfasurare.
- Abilitati de relationare si comunicare intr-o maniera profesionista.
- Seriozitate, responsabilitate in munca.
- Fire energica, pozitiva, cu disponibilitate emotionala pentru a interactiona cu o gama larga de circumstante si persoane.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea unei dezvoltari multilaterale, prin sarcini si activitati variate.
- Mediul organizational placut si motivant, atmosfera dinamica si profesionista.