Secretara

Big Ben Training SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- program L-V 13:00-20:30
- relatia directa cu clientii
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice si e-mailurilor
- preluarea, inregistrarea, indosarierea si arhivarea corespondentei
- organizarea de evenimente educationale
- actualizarea bazei de date si a site-ului web, crearea de afise etc.
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- contabilitate primara
- gestionarea agendei directorului

CERINTE

Cerinte:
- absolvent de studii superioare
- experienta in activitatea de secretariat si receptie (minim 2 ani)
- cunoasterea pachetului MS Office, navigare internet
- abilitati foarte bune de lucru cu publicul
- capacitate si dorinta de invatare si perfectionare
- capacitate de multitasking, abilitati organizatorice
- capacitatea de a lucra independent şi sub presiune
Avantaj: experienta in domeniul educational

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv corelat cu performanta
Lucru intr-o echipa tanara si entuziasta

Inca din anul 2009, Big Ben School of Languages ofera atat copiilor cat si adultilor cursuri de limba engleza si germana intr-un cadru relaxant si modern, prin cele mai actuale metode de invatare a limbilor straine. Rezultatele cursantilor, dar si seriozitatea, dedicarea si pasiunea profesorilor nostri atat romani cat si nativi englezi si germani pozitioneaza Big Ben School printre cele mai prestigioase centre de limbi straine din Bucuresti.