Secretara

FINECO INSOLVENCY SPRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Preia si redirectioneaza apelurile telefonice;
Redirectioneaza mesajele catre destinatari, in timp util;
Multiplica, scaneaza, transmite prin fax sau tehnoredacteaza diverse documente;
Primeste si repartizeaza corespondenta primita;
Se ocupa de intampinarea clientilor si de protocol;
Se ocupa de diverse rezervari, programari si de relatiile cu furnizorii;
Asista colegii in activitatile zilnice;
Se implica in activitatile cu privire la resursele umane si in orice alte activitati unde ii este solicitat ajutorul.

CERINTE

Criterii profesionale si personale:

Minim studii medii finalizate, studiile superioare reprezentand un avantaj;
Cunostinte operare PC (MS Office – Word si Excel in mod deosebit);
Cunostinte limba engleza – nivel mediu;
Cunoasterea operatiunilor specifice secretariatului (tehnoredactare, e-mail, telefon, scanner, fax);
Abilitati de organizare si planificare;
Rezistenta la stres si atentie distributiva;
Capacitatea de a lucra eficient in echipa;
Limbaj coerent si elevat;
Prestanta si comportament profesional;
Initiativa, discretie, corectitudine si punctualitate;
Atitudine pozitiva si fire comunicativa.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesional si cordial, alaturi de o echipa tanara de practicieni in insolventa.

FINECO INSOLVENCY S.P.R.L. a fost infiintata in anul 2007 de catre o echipa de practicieni in insolventa care activeaza in acest domeniu de peste 11 ani.