Secretar Tehnic

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza nevoile de prestatie ale sefilor;
- Participa la redactarea caietelor de sarcini;
- Trimite caietul de sarcini si analizeaza raspunsurile furnizorilor (face bilantul economic);
- Realizeaza o sinteza a afacerilor in curs si urmareste indeplinirea lor;
- Realizeaza cererea de cumparare;
- Urmareste parcursul comenzii;
- Informeaza furnizorul ales;
- Urmareste impreuna cu Serviciul de Contabilitate avansarea livrarii si a facturarii;
- Construieste bugetul pe directie si repreviziunile in cursul anului;
- Asigura relatia intre Directie si functia de Control de Gestiune RTR;
- Se asigura de aducerea la zi a organigramei.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Cunoasterea limbilor franceza si engleza;
- Cunoasterea pachetului Microsoft Office;
- Spirit de echipa si capacitate de lucru in transversal;
- Abilitati de comunicare, de prezentare si de animare.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de dezvoltare si cercetare in domeniul ingineriei Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.