Salut! Suntem o agentie de training si PR, si ne dorim un nou coleg sau o noua colega. Daca indeplinesti urmatoarele cerinte, te asteptam la o discutie.

Creative Business Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

-sa implementezi si sa asisti la diferite proiecte de training si PR
-implentarea strategiilor de promovare
-transmiterea de newslettere catre clienti
-contactarea telefonica a clientilor
-realizarea de baze de date
-redactarea de articole si comunicate de presa, sub indrumarea coordonatorului de training
-asigurarea logisticii pentru buna desfasurare a evenimentelor organizate de catre agentie

CERINTE

Ce ne dorim de la tine:

- studii superioare in curs sau absolvite
-sa fii cunoscator al limbii romane
- sa ai bune abilitati de comunicare si relationare
- capacitate de organizare si planificare
- bune abilitati de operare PC
- capacitatea de organizare a timpului
- seriozitate
- atentie la detalii
- limba engleza la nivel conversational
- sa fii consumator de cafea si umor

BENEFICII OFERITE

Oferta:
-acces gratuit la toate cursurile organizate de agentie
- salariu fix
- acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta abilitatile profesionale
-contract de munca
Asteptam CV-urile pe adresa de e-mail: cursuri@cbmanagement.ro.