Salon Timpuri Noi cauta manichiurista-pedichiurista

SC PROSCHON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

HEAVEN Beauty & Wellness Studio angajeaza manichiurista-pedichiurista

Program de lucru:
Luni, Miercuri, Vineri 09:00-21:00 apoi
Marti, Joi 09:00-21:00 si Sambata 09:00-19:00
Duminica: inchis

Pentru mai multe informatii acceseaza pagina www.studioheaven.ro sau intra pe Facebook la adresa Heaven Beauty&Wellness Studio.

CERINTE

Cerinte
- Experienta pe un post similar timp de minimum 3 ani
- Calificare in domeniu
- Dorinta de afirmare
- Aspect ingrijit
- Seriozitate
- Sociabila
Ne dorim ca noua colega sa aiba o atitudine pro-activa, pozitiva, sa fie zambitoare.

BENEFICII OFERITE

Oferta
- Pachet salarial atractiv (salariu fix + procent din incasari)
- Bonusuri in functie de performante
- Participare permanenta la cursuri, seminarii, workshop-uri, targuri de beauty in tara si in strainatate.
- Mediu de lucru tanar (media varstei salariatilor este de 35 de ani)
- Ambient placut
- Post de lucru stabil

Salon situat in zona Timpuri Noi vis-a-vis de restaurantul Sare si Piper.
Am inceput activitatea cu servicii de infrumusetare in anul 2005 cu o dorinţă îndreptăţită pentru orice femeie: aceea de a avea un spaţiu de înfrumuseţare şi răsfăţ, în care toate serviciile de care are nevoie îngrijirea unei femei moderne să fie oferite cu aceeaşi pricepere şi cu aceeaşi dragoste. Atunci, salonul se numea 9th Heaven si oferea servicii de coafor, manichiura-pedichiura clasica si cosmetica traditionala. Astazi, ne numim Heaven Beauty&Wellness Studio si oferim cele mai noi si cautate servicii de beauty: coafor, cosmetica traditionala, manichiura-pedichiura clasica si cu semipermanenta, epilare definitiva SPL, extensii gene fir-cu-fir, remodelare corporala (Criolipoliza Cooltech -8 grade C, radiofrecventa, impachetari cu termocuverta, masaj mecanic) si micropigmentare. Suntem in permanenta preocupati cu noutatile in domeniul beauty, mereu prezenti la seminarii, cursuri, targuri, workshop-uri, in cautarea celor mai bune produse si a celor mai bune tehnologii pentru a le oferi clientilor nostri.
Pentru mai multe informatii intra pe www.studioheaven.ro sau pe Facebook la adresa Heaven Beauty&Wellness Studio.

"Salon intim, cochet, curat, cu oameni care te întâmpina mereu cu zâmbetul pe buze. Atmosfera din salon este una primitoare, mereu găsești oferte care te îndeamnă sa le încerci si mereu au ceva nou. Felicitări"