Salon de infrumusetare angajeaza manichiurist /pedichiurist.

SC.MAXSTIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Oferirea de servicii de infrumusetare de cea mai buna calitate, atat tehnic cat si estetic;

- Diagnostic si recomandare de produse profesionale catre clienti;

- Respectarea programului de lucru, timpului de lucru si programarilor;

- Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;

- Intretinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora;

- Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;

- Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;

- Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

-Conditii de munca deosebite

-Angajare pe o perioada nedeterminata

-Pachet salarial atractiv

CERINTE

- Abilitati de comunicare si orientare catre client;

- Dexteritate, creativitate si simt estetic;

- Punctualitate, dorinta de autoperfectionare;

- Atitudine pro-activa

- experienta relevanta in domeniu

- diploma/studii in domeniu

-dorinta de invatare si perfectionare

- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de client
- seriozitate si responsabilitate .

BENEFICII OFERITE

Va rugam NU aplicati daca sunteti interesati de alt post in afara de cele mentionate.
Anuntul este strict pentru Manichiurist /Pedichiurist /Tehnician Unghii

Multumim!

Din pasiunea pentru frumos si estetica in general,in Iulie 2000 ia nastere primul salonul de infrumusetare ceea ce reprezenta la acel moment intrarea pe piata a firmei MAX STIL SRL. Inca de la inceputuri misiunea noastra a fost sa oferim servicii de cea mai buna calitate clientilor nostri, sa depasim permanent asteptarile mereu crescande ale clientilor si sa ne desfasuram activitatea in conformitate cu cele mai inalte standarde de etica profesionala.

Ca dovada a activitatii desfasurate, SC MAX STIL SRL a primit Locul 1 in Topul Firmelor Sector 2 Editia a XI-a 2010 in sectiunea Servicii pentru activitatea de Coafura, Intretinere Corporala si de Infrumusetare.