SalesRepresentative. DigitalMedia/IT/Publicitate. Citeste Anuntul.

2G ONLINE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei ca noul tau job sa fie o oportunitate reala?
La noi, limita e cerul!

AVEM NEVOIE DE OAMENI CU:
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare.
- atitudine pozitiva, entuziasta, determinata, cu initiativa;
- proactivitate in relatia cu clientii si colegii
- capacitate si dorinta de invatare si perfectionare
- experienta pe un post similar

Daca simti ca esti in starte, trimite cu incredere un CV sau mail de intentie la Human.Resources@TheHat.ro
Nu uita sa precizezi postul dorit.

CERINTE

Trebuie sa:
- sa respecti regulamentele si politicile companiei
- sa prezinti produsele, sa preiei si sa procesezi comenzile
- sa formezi o baza de clienti
- sa mentinii si sa extinzi portofoliul de clienti prin noi vânzari
- sa promovezi serviciile si produsele firmei
- sa realizezi planul individual de vânzari
- sa închei contracte specifice activitatii
- sa întocmeasti rapoarte privind activitatea desfasurata (vânzari, încasari etc.)
- sa respecti standardele cu privire la imaginea firmei si a brandurilor comercializate.

CE PRIMESTI?
Salariu fix (600Ron) + comision(minim 240E) pe masura rezultatelor pe care le obtii!

ATENTIE! Selectia se va face dintre candidatii ce au trimis emailul de intentie la Human.Resources@TheHat.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Companie cu profil Digital Marketing