Sales Trainer

YGREC Pagini Utile

Job expirat

RESPONSABILITATI

-identificarea nevoilor de training ale angajatilor firmei;
-dezvoltarea unor programe de instruire si formare profesionala pentru personalul intern, in conformitate cu strategia si politicile companiei;
-organizarea si sustinerea programelor de training;
-intocmirea unor rapoarte de activitate privind rezultatele obtinute.

CERINTE

-experienta in vanzari minim 3 ani;
-experienta intr-o pozitie de trainer cel putin 1 an;
-formare in domeniul organizarii si sustinerii de traininguri;
-excelente abilitati de comunicare;
-abilitatati organizatorice;
-capacitatea de a stabili prioritati si de a se incadra in termene limita;
-disponibilitatea de a lucra in conditii de stress si program prelungit;
-responsabilitate;
-bune cunostinte MS Office si Internet.

BENEFICII OFERITE

-salarizare competitiva, cu perspectiva de crestere in functie de performante;
-dezvoltare profesionala in cadrul unei companii nationale.