SALES SPECIALIST - BUSINESS DEVELOPMENT- servicii de consultanta resurse umane

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o colaborare cu PFA/SRL care sa ne ajute sa ne dezvoltam businessul- la nivelul portofoliului de clienti si sa-l promovam.
Avem in vedere o colaborare pe termen lung si, suntem deschisi la diverse propuneri de business (parteneriate, colaborari diverse pe aceeasi linie de activitate, etc).

Responsabilitati:

- contactarea potentialilor clienti, activitate de new business
- prospectarea pietei in vederea dezvoltarii portofoliului de clienti al companiei
- stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii serviciilor companiei si detalierii conditiilor de colaborare
- promovarea imaginii firmei prin diverse canale
- dezvoltarea continua a bazei de date.

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara de minim 2 ani
- experienta in vanzari de servicii constituie un avantaj
- portofoliu de clienti - contacte deja stabilite cu o serie de companii (constituie un real avantaj)
- experienta in vanzare de servicii intr-o arie conexa de activitate
- persoana organizata, orientata spre rezultate
- perseverenta, spirit de initiativa
- spirit analitic si o buna capacitate de decizie.

BENEFICII OFERITE

- comision din vanzare- negociabil,
- modalitatea de colaborare initiala- contract de vanzari sevicii,
- se pune la dispozitie logistica firmei si suport cu informatii tehnice,
- posibilitate de colaborare pe termen lung, se are in vedere inclusiv angajarea cu CM dupa o perioada de adaptare stabilita de comun acord.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.