Sales Representative - Gazduire.ro

S.C. Gazduire WEB S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vanzarea serviciilor de hosting prin telefon
-Studierea pietei online si identificarea de noi clienti
-Consilierea clientilor din portofoliu pentru rezolvarea problemelor aparute in utilizarea serviciilor companiei.

CERINTE

-Experienta in vanzari prin telefon
-Cunostinte MS Office - nivel mediu
-Experienta in mediul online este un avantaj
-Experienta in vanzari directe este un avantaj
-Bune abilitati de comunicare si negociere
-Initiativa, perseverenta, dinamism.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, fix + variabil, in functie de volumul vanzarilor

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet, care dezvolta servicii de calitate, avand in portofoliu o gama larga de aplicatii web, ce ocupa pozitii de top in Internet .

Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor si clientilor interni/externi toate conditiile pentru a beneficia la maximum de avantajele Internetului.