Sales Representative Account Manager

Balaniscu si Asociatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crezi ca jobul ideal pentru tine presupune discutii telefonice care sa iti puna la incercare creativitatea, diplomatia, abilitatile de persuasiune si de relationare cu oamenii, avand scopul declarat de a promova si vinde servicii juridice?

Doresti sa intelegi mai bine si sa ai contact cu mediul juridic?Daca esti la o facultate de profil , vrei sa te dezvolti?

CERINTE

- minim studii medii, student ID
- cunostinte operare PC

- reprezinta un plus permisul de conducere categoria B

- sunt avantajati cei care au cunostinte sau sunt studenti la o facultate de drept

- capacitate de organizare foarte buna

- ambitie

- pentru tine, performanta inseamna rezultate palpabile, exprimate in bani la sfarsitul lunii?

- obisnuiesti sa iti fixezi obiective clare, pe care ti le asumi cu simt de raspundere pana cand reusesti sa le atingi?

BENEFICII OFERITE

- mediu placut de lucru pentru ca tu sa te simti ca acasa
- program de lucru flexibil ( 6 /8 ore)
- suport continuu pentru cresterea ta profesionala

- posibilitati reale de avansare

- mediu de dezvoltare profesionala si personala

Societate ce ofera servicii juridice si de recuperari creante