Sales representative

CARDINAL TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra recruteaza reprezentanti de vanzari in toate orasele.
Vizam persoanele serioase, dornice de un venit suplimentar (activitatea poate fi desfasurata atat fulltime, cat si ca un al doilea job, fara presiuni si targete).

CERINTE

Reprezentantul ideal:
- Serios
- Implicat
- Sociabil
- Optimist
- Orientat spre castig
- De preferinta, cu studii medii finalizate
- PC si conexiune la internet (intrucat comenzile se plaseaza, de obicei, prin intermediul sitului).

BENEFICII OFERITE

Metropolitan comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe.

Inscrierea la Metropolitan aduce avantaje si beneficii cum ar fi:

- procent de 25% - 30% din vanzarile Dvs;

- Inscrierea GRATUITA;

- transport gratuit prin Posta Romana (sau contra cost prin curier - 10 lei);

- bonusuri de performanta si procente din vanzarile retelei afiliate.

- promotii la lansarea fiecarui nou catalog.

Avem un sistem transparent de acordare a bonusurilor. Veti cunoaste statutul comenzilor dumneavoastra, structura retelei reprezentantilor Dvs, ce comenzi au efectuat acestia si alte informatii utile. Aceasta se datoreaza sistemului on-line pe care il puteti consulta si verifica oricand doriti.

Oferta Metropolitan Selection se poate vedea pe www.metropolitans.ro.

Catalogul online:

Daca doriti cont, introduceti la "Codul reprezentantului care v-a recomandat' codul meu, TERJ2Zkw (exact asa cum apare scris aici). Dupa inscriere, delogati-va si logati-va din nou. Acum puteti face prima Dvs. comanda!

Mult succes!

Compania noastra comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii de calitate la preturi accesibile, prin sistemul de vanzari directe.
Oferim un sortiment variat de produse si noutati si introducem noutati si produse interesante in mod constant, unele produse unice pe piata. Un nou catalog apare o data la 2-3 luni.