Manager Vanzari/Achizitii mobilier de lux, decoratiuni de lux

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
participă activ la identificarea clienţilor si furnizorilor de profil si la negocierile cu acestia;
îndrumă, motivează şi controlează activitatea echipei;
elaborează şi prezintă periodic rapoartele solicitate de superiori;
participă la elaborarea business planului pe divizia reprezentata;
face cercetări de piaţa şi monitorizează concurenţa etc.

CERINTE

studii superioare finalizate;
experienta relevantă în vanzare/achizitii B2B mobilier de LUX si decoratiuni interioare;
constituie un plus experienta de lucru intr-un business similar- comert international, e-commerce mobilier de LUX si decoratiuni interioare;
contacte active cu producatorilor/furnizorilor locali si internationali de mobilier;
experienţă manageriala 1-2 ani;
excelente abilităţi de comunicare si negocierere;
limba engleză – nivel bun;
cunostinte PC – Microsoft Office;
tinuta impecabila, persoana organizată, ordonată, serioasă şi responsabilă, orientata catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant;
mediu de lucru placut si profesionist.

Asteptam cv-urile dvs la: cv@qlt.ro
detalii job la: www.qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.