SALES / PROJECT MANAGER

DK PRODUCTION ADVERTISING & SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal
Persoana tanara, dinamica, prezentabila, onesta, cu initiative, cunostintele (si/sau studiile) in domeniul tehnic/constructii/expozitii prezinta un avantaj, cunostinte si experienta in vanzari in general, posibilitate de lucru in weekend si inafara orelor de program in sezon (toamna si primavara),

CERINTE

Descrierea jobului
project management (de la primul contact cu un client , la realizarea proiectului, semnarea contractului, urmarirea implementarii proiectului la departamentul tehnic, semnarea procesului verbal de receptie a lucrarilor, incasarea banilor), activitati de PR.
prospectare piata, activitati de promovare companie si servicii, contact clienti noi, management portofoliu actual clienti ,.

BENEFICII OFERITE

Beneficii : Salariu negociat, + procent contracte semnate si incheiate , mediu si instrumente de lucru corespunzatoare

companie de constructii in domeniul advertising, constructii standuri expozitionale, amenajari expozitii, amenajari showroom-uri