Sales & Marketing Project Manager

SC ARMANDALINSRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul presupune o munca ampla de research si promovare a conceptelor MyTraining.ro de la birou si direct in piata prin contacte si intalniri, demo si finalizarea vanzarii.
Angajatul va parcurge o perioada de pregatire si asimilare.
Pachetul salarial va fi motivational, proportional cu rezultatele muncii.

CERINTE

Sa posede abilitati de vanzator si negociere, sa fie stilat si sa impuna o anumita atitudine si eticheta de business.
Sa poata desprinde dintr-o simple discutie nevoile clientilor.
Cunostinte si abilitati IT si multimedia. Cunostinte din piata de online si din piata de business in general. Sa fie interesat de marketing, comunicare , PR si advertising. si daca este posibil sa posede un background in aceste domenii.

BENEFICII OFERITE

SC Armandalin SRL propune pietei de business cateva concepte de comunicare si marketing multimedia sub umbrela www.mytraining.ro.
Conceptele sunt :
- enTrain ( ing) - web-training pentru pregatire si business
- enLIfe - 10 tool-uri de marketing si comunicare online
- enLIfe - e-learning