SALES MANAGER - Servicii resurse umane Cod SM- B

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectiv:
- Atragerea de noi clienti si gestionarea portofoliului.

Responsabilitati:
- Promovarea si vanzarea serviciilor.
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti.
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
- Prezentarea ofertei de servicii.
- Negociere contracte.
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului.

CERINTE

- Studii superioare.
- Experienta in vanzari ( reprezinta plus cunoasterea pietei de HR, experienta in promovare servicii).
- Limba engleza fluent.
- Permis de conducere Cat.B.
- Operare Pc: MS Word, MS Excel, Internet, Power Point.
- Persoana dinamica,cu initiativa, proactiva.
- Abilitati de negociere, interrelationare, comunicare, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.
- Comision.
- Masina si telefon de servici.

S.C HUMAN RENT ROMANIA S.R.L face parte din grupul multinational HUMAN RENT ROMANIA cu sedii in Ungaria, Cehia, Slovacia si respectiv Romania. Are un numar de peste 5000 de angajati si este agentul care domina piata fortei de munca din Ungaria, in domeniul recrutarii, plasarii fortei de munca temporara si permanenta.
HUMAN RENT ofera o gama larga de servicii cat mai ample in domeniul resurselor umane. Sunt elaborate sisteme de module din care viitorii nostrii partenerii pot sa-si aleaga solutia ideala:
- CONSULTANTA SI MANAGEMENT IN DOMENIUL RESURSELOR UMANE;
- INCHIRIEREA FORTEI DE MUNCA;
- ORGANIZAREA CURSURILOR DE LIMBI STRAINE ;
- TRAINING DE PERSONAL.
Dezvoltarea sa dinamica si succesul ei se datoreaza in primul rand faptului ca necesitatile partenerilor de afaceri sunt satisfacute intr-un timp cat mai scurt si intr-un mod profesionist.