Sales Manager - materiale de constructii

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea pe baza unei strategii si a unor praguri stabilite/Indeplinirea pragului de vanzari agreat
- Capacitatea de a conduce, dezvolta si motiva o echipa de vanzari
- Mentinerea relatiei cu clientii existenti (consultanta, loializare, vanzare)
- Extinderea portofoliului de clienti
- Buna cunoastere a pietei si a competitiei
- Implicarea activa in cresterea gradului de satisfactie al clientilor
- Intocmirea de rapoarte de activitate saptamanale/ lunare

CERINTE

- Studii universitare
- Carnet de conducere, categoria B
- Capacitate de relationare sporita si empatie
- Cunoastere a pietei de materiale de constructii sau strcuturi metalice
- Experienta in lucrul cu oamenii aflati in functii de conducere
- Foarte bune abilitati de negociere
- Proactiv, persoana sociabila
- Disponibilitate pentru deplasari la nivel national
- Experienta in vanzari minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Comision din vanzarile directe si din vanzarile echipei pe care o conduce
- Telefon mobil, masina

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.