Sales Manager - instalatii pentru constructii

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea portofoliului de clienti prin atragerea de noi proiecte si identificarea de noi oportunitati in piata de constructii
- Preia de la Departamentul tehnic caietele de sarcini si realizeaza ofertele tehnico-comerciale
- Prezinta potentialilor clienti solutiile /produsele din portofoliul companiei
- Colaboreaza cu Departamentul Tehnic si Departamentul de Implementare Proiecte pentru realizarea la timp si in conditii eficiente calitate/cost, a proiectelor derulate

CERINTE

- Absolvent studii superioare tehnice, instalatii
- Experienta anterioara de minim 2-3 ani intr-o pozitie de Inginer tehnico-comercial in domeniul instalatiilor electrice, sanitare sau HVAC
- Permis auto categoria B
- Cunoasterea limbii engleze

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.