SALES MANAGER B2B

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suuntem in cautarea unui manager de vanzari cu experienta si rezultate demonstrate in coordonarea de echipe de succes. Principalele atributii:
- recrutare consultanti (daca si atunci cand va fi cazul)
- monitorizare activitate echipa vanzari
- evaluare si control
- analize si interpretare indicatori performanta
- training si inductie consultanti
- mentinerea unui tonus dinamic si a unei atitudini pozitive
- realizarea de vanzari personale catre conturi mai mari

CERINTE

- experienta in vanzari B2B (min 5 ani)
- experienta in coordonarea de echipe (min 2 ani)
- posibilitatea de a furniza date concrete despre realizarile fie personale, fie ale echipei conduse
- personalitate placuta, vesela, dar focusata pe rezultate
- atitudine pozitiva, inspirationala, capabil sa asculte si sa indrume
- permis de conducere (B)
- limba engleza avansat
- reprezinta un avantaj experienta anterioara cu un soft CRM

BENEFICII OFERITE

Companie tanara cu potential de dezvoltare demonstrat, salariu fix si comision, deconturi transport, bonusuri substantiale pentru atingerea obiectivelor. Pentru persoanele interesate si care vor sa aplice direct, puteti folosi adresa de mail a companiei.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.