Sales Manager

SC Mansoon Outsourcing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaboreaza strategie de vanzare si identifica segmentele tinta
- Identifica nevoile clientului si le transforma in solutii
- Gestioneaza relatia cu clientii
- Identifica ariile potentiale in care pot fi oferite serviciile financiare - specifice companiei
- Dezvolta planuri operationale de vanzari prin stabilirea targetului
- Implementeaza strategia de vanzare corespunzatoare companiei

CERINTE

- Limba engleza - nivel avansat
- Experienta in coordonarea echipelor de vanzari de minimum 4 ani

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv in functie si de rezultatele echipei
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, profesionist si competitiv

Compania noastra client ce ofera servicii financiare, cauta in momentul de fata persoana apta pentru postul de Sales Manager. Daca intruniti toate criteriile prezentate mai jos, va rugam sa trimiteti cv-ul dumneavoastra.