Sales manager

Indeco s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma din industria mobilei cu background international cauta sales manager in vederea dezvoltarii pietei romanesti.
Va rugam sa trimiteti un CV cu fotografie la una dintre adresele de mai jos:
INDECO s.r.o., Tormas 4401, Rimavska Sobota 979 01, Slovacia, indeco@indeco.sk, www.indeco.ro
Sarcini:
- identificarea si atragerea noilor clienti
- incheiere de contracte
- intretinerea permanenta a relatiilor cu clientii
- transmiterea comenzilor
- management de proiecte
- administrarea activitatii zilnice

CERINTE

- diploma universitara
- permis de conducere
- cunoastere limbii maghiare sau slovace sau cehe la nivel de comunicare
- aptitudini de comunicare excelente, personalitate ferma, responsabila, independenta

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv
- autovehicul de firma, laptop, telefon mobil
- posibilitati de avansare
- premiere
- teleworking

Firma specializata in domeniul dulapurilor inzidite, cu background international