Sales Manager

Peral Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie Nationala de Distributie FMCG, lider de piata, cu ample operatiuni in teritoriu, angajeaza Director Vanzari

CERINTE

caracteristicile postului, respnsabilitati:
- coordonarea, urmarirea si controlul intregii activitatii de distributie si vanzari in teritoriu
- responsabil de atingerea planului de vanzari si nivelului de distributie cerut
- managementul relatiei cu distribuitorii si agentii de vanzari
- planificarea, implementarea si urmarirea actiunilor promotionale,
- raportarea situatiei operationale si a situatiei vanzarilor catre sediu, urmarirea rezultatelor si debitelor
- dezvoltare¿ canale de distributie, clienti, eficienta distributie
cerinte:
- studii superioare, permis conducere categ B
- experienta in vanzari min 3 ani intr-o pozitie similara in distributie FMCG
- cunostinte PC, aptitudini de negociere, planificare si organizare
- spirit antreprenorial si de echipa, experienta in coordonarea oamenilor
- rezistenta la lucrul in conditii de stres si de program prelungit
- disponibilitate la deplasari prelungite in tara

BENEFICII OFERITE

se ofera:
- sansa dezvoltarii intr-o echipa tanara si o companie importanta la nivel national
- masina de serviciu, laptop, telefon mobil, salariu si bonusuri functie de performantele obtinute
Trimiteti Scrisoare de Intentie + Curriculum Vitae
la fax 021 / 252.34.29, office.distribnet@mymail.ro - confidentialitate garantata 100%

Companie Nationala de Distributie FMCG, lider de piata, cu ample operatiuni in teritoriu