Sales Manager

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea departamentului de vanzari;
- Coordonarea echipei de vanzari;
- Optimizarea activitatii de vanzari;
- Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii;
- Stabilirea unui sistem de raportare cantitativ si calitativ;
- Indeplinirea obiectivelor de vanzari ale intregii echipe;
- Participarea la elaborarea planului de marketing;

CERINTE

- Studii superioare economice sau tehnice absolvite;
- Experienta de vanzare relevanta in Real Estate;
- Experienta de conducere a unei echipe de vanzari;
- Buna cunoastere a limbii engleze;
- Permis de conducere cat B;
- Cunostintele de constructii si legislative in domeniul imobiliar constituie un avantaj;
- Comunicativ, pozitiv, organizat, empatic si un bun negociator;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.

Suntem la dispozitia ta pentru a adauga valoare afacerii tale sau carierei tale.

Pentru unul dintre clientii nostri, o companie ce activeaza in domeniul Real Estate, compania Pluri Consultants recruteaza pentru pozitia de SALES MANAGER.