SALES EXECUTIVE- EVENIMENTE INTERNATIONALE SI TARGURI

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea telefonica si directa EVENIMENTE /TARGURI
- Gestionarea si rezolvarea solicitarilor clientilor conform procedurilor companiei
- Generarea rapoartelor de activitate periodic sau la cerere, in functie de criteriile solicitate

CERINTE

- Student, absolvent studii superioare
- EXPERIENTA ANTERIOARA IN PROMOVARE CORPORATE- MINIM 3 ANI
- LIMBA ENGLEZA NIVEL AVANSAT
- Abilitati de comunicare si negociere
- Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectictivelor propuse
- Disponibilitate imediata
- Bune cunostinte utilizare calculator

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+ comision

Furnizam solutii extinse pentru proiecte de Resurse Umane inca din 2005. Adaptam cu succes noile tendinte in domeniul Resurselor Umane si utilizam creativ oportunitatile pe care le ofera mediul economic pentru atingerea target-urilor comerciale si de comunicare ale partenerilor nostri.

Munca noastra include solutii bazate pe analize si experienta, programe de implementare a strategiilor de retentie si motivare personal adaptate fiecarui partener, analize complete ale profilurilor candidatilor, selectia strategiei optime pentru implementarea fiecarui proiect, evaluarea si monitorizarea eficientei solutiilor propuse.

Aceasta se traduce in programe inteligente sustinute prin baze de date complete si complexe, aplicatii web, portaluri de informare si socializare, baterii de teste concepute si implementate impreuna cu fiecare dintre parteneri, campanii de marketing online si head-hunting.

Misiune: sa contribuim la indeplinirea obiectivelor partenerilor nostri prin abordarea celui mai important capital al oricarei companii; cel intelectual!