Sales Coordinator

Pharma Nord S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajăm persoană capabilă să ofere suport clienţilor din farmacii şi ajutor în activităţile zilnice din birou.
Postul necesită comunicarea directă cu farmaciile pentru asigurarea celor mai bune condiţii în vederea îndrumării consumatorilor şi vânzarea produselor Pharma Nord.

CERINTE

Postul necesită o bună cunoaştere a limbilor Română şi Engleză. Punem accent pe abilităţile de comunicare.
Aplicantul trebuie să aibă cunoştinţe despre sănătate şi despre importanţa prevenţiei pentru o viaţă sănătoasă.

BENEFICII OFERITE

Oferim în schimb o slujbă atractivă într-o companie internaţională unde angajaţii au posibilitatea să-şi influenţeze propria activitate şi unde atmosfera este liberă, neprotocolară. Postul este provocator atât din punct de vedere profesional cât şi personal.

Trimiteti CV-ul dumneavoastră în limba Engleză către Pharma Nord România, cel târziu până pe 20 aprilie. Menţionaţi pe plic "Sales Coordinator"
Pharma Nord România este parte a companiei Daneze Pharma Nord, unul dintre liderii producătorilor de vitamine, minerale, acizi graşi liberi şi alţi nutrienţi esenţiali din Nordul Europei.